NSYCRN325200 | Spacial CRN plain door w/o mount.plate. H300xW250xD200 IP66 IK10 RAL7035..
Original price was: 5.641,58 EGP.Current price is: 3.723,44 EGP.
4 in stock
Description
Additional information
brands
Schneider Electric
Range
Spacial
Product name
Spacial CRN
Device application
Multi-purpose
Product or component type
Compact enclosure
Enclosure nominal height
300 mm
Enclosure nominal width
250 mm
Enclosure nominal depth
200 mm
Installation accessory type
Wall-mounting
Device composition
1 body 1 cable gland plate 1 door 1 lock
Door type
Plain
Mounting plate description
Without mounting plate
body type
Number of doors
Front face: 1 door(s)
Door opening side
Reversible (120 °)
Lock type
3 mm double-bar lock