NSYCRN54200 | Spacial CRN plain door w/o mount.plate. H500xW400xD200 IP66 IK10 RAL7035..
| brands | Schneider Electric |
|---|---|
| Range | Spacial |
| Product name | Spacial CRN |
| Device application | Multi-purpose |
| Product or component type | Compact enclosure |
| Enclosure nominal height | 500 mm |
| Enclosure nominal width | 400 mm |
| Enclosure nominal depth | 200 mm |
| Installation accessory type | Wall-mounting |
| Device composition | 1 body 1 cable gland plate 1 door 1 lock |
| Door type | Plain |
| Mounting plate description | Without mounting plate |
| Number of doors | Front face: 1 door(s) |
| Door opening side | Reversible (120 °) |
| Lock type | 3 mm double-bar lock |