Description
XB4BA31 | Push button, metal, flush, green, Ø22, spring return, unmarked, 1 NO
XB4BA31 | Push button, metal, flush, green, Ø22, spring return, unmarked, 1 NO
| brands | Schneider Electric |
|---|---|
| Range of product | Harmony XB4 |
| Product or component type | Push-button |
| Device short name | XB4 |
| Head type | Standard |
| bezel material | Chromium plated metal |
| Mounting diameter | 22 mm |
| Mechanical durability | 10000000 cycles |
| Width | 30 mm |
| Net weight | 0.08 kg |




Reviews
There are no reviews yet.